سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷

viv جهاني از علاقه‌مندان در سمينارهاي آموزشي صنعت دام، طيور و آبزيان كيش ثبت نام مي‌كند

1393/4/24

هم‌زمان با برگزاري نخستين دوره نمايشگاه بين‌المللي صنعت دام، طيور، آبزيان، دامپزشكي و صنايع وابسته در جزيره كيش با هم‌كاري viv جهاني، از علاقه‌مندان براي شركت در سمينارهاي آموزشي، دعوت شده است.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني كشاورزي ايران (اگنا)، حبيب رهبر صفا، مجري نمايشگاه viv در ايران، گفت: ثبت نام از علاقه‌مندان براي شركت در سمينارهاي آموزشي viv رايگان مي‌باشد و قبل از شروع دوره در محل نمايشگاه انجام خواهد شد.
وي‌، هم‌چنين از حضور محمود حجتي، وزير جهاد كشاورزي در آيين گشايش نمايشگاه viv در كيش خبر داد و افزود: در روز نخست نمايشگاه، سمينارهاي علمي در سالن همايش مركز نمايشگاه كيش برگزار مي‌شود.
رهبر صفا، سرفصل‌هاي اين كلاس‌ها را ذكر كرد و گفت: دوره‌هاي آموزشي بيماري و مقررات بهداشتي، تغذيه، سيستم‌هاي يك پارچه توليد در مزارع آبزيان و طيور و آشنايي با مباحث علمي جديد، توسط استادان سازمان viv جهاني و شركت امريكايي Blue Aqua ، مستقر در تاليند، برگزار خواهد شد.
مدير عامل شركت سان صفا، اظهار داشت: در پايان اين دوره از كلا‌س‌هاي آموزشي، امتياز باز آموزي و گواهي‌نامه رسمي به شركت‌كنندگان، داده مي‌شود. هم‌چنين گنجايش پذيرش در هر يك از كلاس‌هاي آموزشي، 300 نفر مي‌باشد.